Pozemok obec Lipníky

75 000 

V Exkluzívnom zastúpení Vám realitná kancelária reality a interiéry ABRAMO ponúka na predaj jedinečný slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Lipníky cca 10 minút od mesta Prešov.

Veľkosť pozemku je 1.249 m2 (obdĺžnikový tvar) – rovinatý pozemok s veľmi miernym svahom.

Nachádzajúci sa pri hlavnej ceste v smere na Svidník. Výhodou je výstavba diaľnice na Poľsko, čím sa v blízkej budúcnosti výrazne zníži doprava v obci aj v tomto úseku. Podľa územného plánu je v tejto časti plánovaná výstavba rodinných domov, ktorá aj aktuálne prebieha. Pozemok je v súčasnosti vedený na katastri ako orná pôda. Na pozemku sa nachádza trávnatá plocha s kríkmi. Príjazdová komunikácia je momentálne spevnená makadamom. V blízkosti pozemku sa nachádzajú IS. V obci je kompletná občianska vybavenosť. Obec Lipníky vzhľadom na svoju polohu a prírodné krásy má všetky predpoklady ďalšieho napredovania. Perspektívu má pešia turistika, cykloturistika a v zimnom období lyžovanie.

Cena ponúkaného pozemku je 75.000,- € vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich odborných špecialistov.

 

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na mobilnom telefónnom čísle 0905 351 886.

Váš licencovaný realitný maklér Bc. Kamil Diňa

Kategórie: