PREDANÝ – Pozemok obec Lipníky

20 000 

V Exkluzívnom zastúpení Vám realitná kancelária reality a interiéry ABRAMO ponúka na predaj jedinečný slnečný pozemok, vhodný ako investícia v obci Lipníky cca 10 minút od mesta Prešov.

Veľkosť pozemku je 1.363 m2 (atypický tvar) a 111 m2 (samostatná parcela) – rovinatý pozemok nachádzajúci sa na okraji obce.

Výhodou je výstavba diaľnice na Poľsko, čím sa v blízkej budúcnosti výrazne zníži doprava v obci. Pozemok je vhodný ako investícia, prípadne sa dá využiť na výstavbu rekreačného objektu. V súčasnosti je vedený na katastri ako orná pôda. Na pozemku sa nachádza trávnatá plocha so stromami. Príjazdová komunikácia je asfaltová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádzajú IS. V obci je kompletná občianska vybavenosť. Obec Lipníky vzhľadom na svoju polohu a prírodné krásy má všetky predpoklady ďalšieho napredovania. Perspektívu má pešia turistika, cykloturistika a v zimnom období lyžovanie.

Cena ponúkaného pozemku je 20.000,- € vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich odborných špecialistov.

 

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na mobilnom telefónnom čísle 0905 351 886.

Váš licencovaný realitný maklér Bc. Kamil Diňa

Kategórie: